Jídelní židle HAVANA lak

materiál masiv akácie, palisandr, lakované provedení 
kovové ozdobné prvky
Každý kus je, díky ruční výrobě, naprostý originál, může se tak mírně barevně i rozměrově lišit. Před umístěním doporučujeme nábytek Havana ošetřit přípravkem na dřevo.

 

Kód produktu: 9106

Nákup na splátky: Od: 2 500 Kč
Rozměry [cm] 43 × 47 × 100 (š x h x v)
Baleno KARTON: 1 ks
Hmotnost 11 kg
Povrch lakováno
Materiál Masiv

Jídelna je nejen místností určenou ke každodennímu stravování, ale je i prostorem vhodným k nejrůznějším setkáním s rodinou a přáteli, místem kde vládne dobré jídlo a prostupuje jím i báječná zábava. 
Aby se vám ovšem u jídelního stolu také dobře a pohodlně sedělo, je nezbytné pořídit k jídelnímu stolu i pevnou židli. Jídelní židle HAVANA je krásným kouskem nábytku, který do vaší domácnosti přenese kouzlo daleké Indie. Nábytek Havana je totiž ručně vyroben v Indii a nese si tak v sobě naprosto dokonalé exotické kouzlo. Typické pro nábytek Havana je hnědé zbarvení, záměrné stopy oděrek, prasklin a opotřebení, každý kus je originál, dřevo je odborně mořené a lakované. Jídelní židle jsou nadčasové a naprosto krásné, vhodné pro každodenní použití, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního indického palisandru a masivního akáciového dřeva. Jídelní židle HAVANA se budou nejlépe hodit k jídelním stolům Havana, lze je také doplnit světlými bavlněnými podsedáky, vytvoříte tak dokonalý kontrast, který v jídelně vytvoří lehkou a příjemnou atmosféru. Přijímejte hosty v krásném prostředí vybaveném skutečným dřevem té nejvyšší kvality. Nábytek s příběhem Indie si zajisté zamilujete, je z něho cítit kultura, estetika a charisma této vzdálené země.