Noční stolek HAVANA lak

materiál masiv akácie, palisandr, lakované provedení
jedna zásuvka, jedna police
kovová úchytka a ozdobné prvky
zboží je dodáváno ve smontovaném stavu
Každý kus je, díky ruční výrobě, naprostý originál, může se tak mírně barevně i rozměrově lišit. Před umístěním doporučujeme nábytek Havana ošetřit přípravkem na dřevo.

Kód produktu: 9118

Nákup na splátky: Od: 2 500 Kč
Rozměry [cm] 40 × 35 × 55 (š x h x v)
Baleno KARTON: 1 ks
Hmotnost 14 kg
Povrch lakováno
Materiál Masiv

Nechte si zdát o kouzelně krásných destinacích a zabydlete po boku vašeho lůžka noční stolky exotického vzhledu, ložnicí prostoupí vůně dálek.
Noční stolek HAVANA je vyroben z vysoce kvalitního indického palisandru a masivního akáciového dřeva. Tmavý nábytek ze vzácných dřevin, jako je palisandr, určuje oblíbený koloniální styl. Jedná se o originální ruční práci, dřevo je odborně mořené a lakované. Typické pro nábytek Havana jsou kaštanové tóny, záměrné stopy oděrek, prasklin a opotřebení. Různé odstíny a nezaměnitelný vzhled zvyšují jedinečný styl série Havana. Každý kus je naprostý originál a ruční zpracování mu dává to pravé exotické kouzlo. Noční stolek obsahuje jednu zásuvku a volný úložný prostor. Dřevo je odborně mořené a lakované, na ploše stolku se nachází kovové aplikace a dále jej zdobí kovová úchytka na zásuvce. Noční stolek Havana je nejlepší kombinovat s lůžkem Havana, ovšem hodí se do jakékoli hnědým nábytkem vybavené ložnice. Ke stolku je vhodné pořídit i hezkou lampičku, velice dobře bude vypadat ta v teplé zlaté či v kontrastní béžové barvě. Noční stolek Havana je jedinečným kouskem nábytku, má dokonalý povrch a zásuvka na tajnosti či odkládací prostor na knížky vám zajistí příjemné večery. Usínejte a vstávejte vždy dobře naladěni, krásný noční stolek v koloniálním stylu si zamilujete.